Otázky a odpovědi

Pokud bych se u Vás zaregistrovala, musela bych si hlídat nabídky na Vašich stránkách sama? Nebo byste mi je posílali na e-mail dle oblasti mého působení?

Pokud bude někdo u nás registrovaný, automaticky bude dostávat všechny nabídky od nás e-mailem. Dobré bude se jednou  za 14 dnů na stránky podívat, zda není něco nového zde. Některé nabídky budou dostávat pouze registrovaní u nás. Některé budou přístupné i veřejnosti.
Co se týče oblasti působení, samozřejmě přednostně dostanete nabídky z Vaší oblasti, ale budete získávat i informace z jiných měst.

—————

Jak budu moci nakládat se svými informacemi na Vašich stránkách?

Všechny Vaše informace u nás jsou Vaším vlastnictvím. Nakládat s nimi lze libovolně. Pokud budete chtít provést jakoukoliv změnu, stačí napsat na e-mail a ihned změnu provedeme. Jde nám přece o dobré jméno jak agentury, tak samozřejmě Vaše.

—————

Budu mít nějaké heslo, pod kterým se budu moci pohybovat v nabídkách nebo na mé prezentaci?

Bohužel heslo máme jedno pro celý web. Vaši prezentaci tady upravíme my. Pokud ale u nás budete chtít udělat svoje stránky, tam samozřejmě heslo získáte a můžete jakkoliv doplňovat informace. Ale děkujeme za tento dotaz. Rozhodně do budoucna není nápad si upravovat vlastní prezentace sám k zahození,...

—————

Mohl bych poprosit o e-mail na který bych mohl poslat fotky a nějaké další údaje ?

—————

Musím u Vás fotit nové fotografie, když mám již své hotové?

Ne! Nejsme typ agentury, kteří Vás budou nutit fotit nové booky, setkarty a slibovat Vám třeba za ně účinkování v reklamách. Stačí nám Vaše profesionální fotografie jak k prezentaci na webu, tak třeba k výrobě setkaret.

—————

Co musím splnit za kritéria pro vstup do agentury?

Kritéria nejsou žádná. Pokud nemáte výšku na módní mola, budeme Vás nabízet pro fotomodleing, reklamy. Nebudeme Vám slibovat, že z dívky vysoké 160 cm uděláme světovou modelku! Je to opravdu nereálné, ale může být taková dívka zajímavá třeba pro focení a natáčení reklam. Věřte, že Vám řekneme a poradíme k čemu byste se hodili. Každý člověk je zajímavý a může získat popularitu. Příkladem je třeba v Anglii nyní Susane Boyle:-)

—————

Koncepce zní dobře, logicky. Životaschopná. Mam zájem o spolupráci, jen mam výhrady ke vstupnímu poplatku. To není lakota, to je princip.

Jsme rádi, že koncepce zní dobře, to je naším cílem.
Jaké konkrétní výhrady jsou ke vstupnímu poplatku? Zkusím takto odpovědět: Každá agentura si něco účtuje. My nechceme žádné obrovské sumy Navíc chceme, aby jste získali výrazné slevy a tak se Vám částka postupně vrátila, třeba při výrobě setkaret, kalendáříků, webové prezentace. Všechny vybrané peníze jsou do nákladů firmy, do jejího provozu, např. do údržby stránek, výplat spolupracovníků,...
Pokud někdo nechce variantu s poplatkem, máme i druhou - bez poplatku, vše najdete v rubrice "Přihláška do agentury"

—————

Kolik si bere agentura procent z domluvené zakázky?

To je různé. Od zakázky, kterou opravdu domluvíme s Vámi a klientem si bereme od 10 do 20%. Ze zakázek, které si dohodnete sami, bez našeho vstupování do jednání, si nebereme nic.

—————